„Gloria victis – chwała zwyciężonym” - powiatowy konkurs plastyczny na plakat promujący Powstanie Styczniowe w 160. rocznicę jego wybuchu

08-02-2023 11:38

W 2023 roku obchodzimy 160. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego. Z tej okazji Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach przy współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Puławach ogłosiła konkurs na plakat tematycznie nawiązujący do wybuchu i przebiegu Powstania Styczniowego.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych: klasy VI-VIII z terenu powiatu puławskiego, a zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej w formie plakatu w dowolnym formacie, w dowolnie wybranej technice plastycznej, promującej Powstanie Styczniowe jako największy w XIX wieku zryw niepodległościowy.
 
Termin składania prac upływa 31 marca 2023 r.

Pracę konkursową należy dostarczyć do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Puławach osobiście lub wysłać na adres (ul. 6 Sierpnia 5, 24-100 Puławy), albo złożyć w swojej gminnej bibliotece publicznej.

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do podjęcia tego konkursowego wyzwania, na zwycięzców czekają nagrody - bony do sieci salonów Empik.  

Więcej szczegółów w REGULAMINIE.
 

Załącznik Rozmiar
„Gloria victis – chwała zwyciężonym” - REGULAMIN334.46 KB 334.46 KB