W imieniu Starosty Puławskiego Teresy Gutowskiej serdecznie zapraszamy na wydarzenie „Karnawał Morsa – Morsuj zdrowo powiatowo”, które odbędzie się 25 stycznia 2026 r. o godz. 12:00 nad Zalewem w Janowicach.
Wstęp bezpłatny!
Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bo każda okazja jest dobra, aby czynić dobro i pomagać innym.
Zapraszamy zarówno osoby doświadczone w morsowaniu, jak i debiutantów, którzy po raz pierwszy chcą spróbować zimowej kąpieli w lodowatej wodzie.
Zapisy:
mailowo: promocja@pulawy.powiat.pl
termin: do 19 stycznia 2026 r. lub do wyczerpania miejsc
tytuł maila: MORSOWANIE
w treści: imię i nazwisko
załącznik: formularz zgłoszeniowy z oświadczeniem RODO
Regulamin wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w załącznikach do pobrania na stronie internetowej: https://www.pulawy.powiat.pl/aktualnosci/n,394260,karnawal-morsa-morsuj-zdrowo-powiatowo-zapisy-uruchomione.html
Podczas wydarzenia obecna będzie również Powiatowa Biblioteka Publiczna – wprawdzie nie w wodzie, ale w jednym z ogrzewanych namiotów, które zapewnia Lubelska Grupa Pomocy Humanitarnej Polskiego Czerwonego Krzyża. To właśnie tam powstanie kącik ciepłej książki dla najmłodszych uczestników wydarzenia. Zimną wodę pomoże nam rozgrzać gorąca literatura – zanurzymy się w magiczny świat teatrzyku Kamishibai.
Serdecznie zapraszamy!









