„Z życzliwością na co dzień” – powiatowy konkurs fotograficzny

21-11-2023 14:09

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach wraz z Centrum Rozwoju SENS Katarzyna Dorosz-Dębska, chcąc podkreślić bardzo ważną datę w kalendarzu, czyli 21 listopada – Dzień Życzliwości, ogłasza powiatowy konkurs fotograficznyZ życzliwością na co dzień”.

Dołącz do konkursu i fotograficzne udokumentuj przejawy i oznaki życzliwości w naszym codziennym życiu. Stwórz zdjęcie, które  pokazywać będzie jak ważna w życiu jest życzliwość, cecha, która jak żadna inna jest w stanie zmienić świat i nadać mu nowego sensu. Liczy się oryginalny pomysł, kreatywność oraz zgodność z tematyką konkursu.

Konkurs fotograficzny skierowany jest do uczniów szkół podstawowych: klasy VII-VIII oraz szkół średnich z terenu powiatu puławskiego.  
     
                     
Każdy chętny uczestnik, aby dołączyć do konkursu, musi wykonać jedno zdjęcie w formacie 15x21. Wywołane zdjęcie należy dostarczyć do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Puławach osobiście lub wysłać na adres: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach, ul. 6 Sierpnia 5, 24-100 Puławy, albo złożyć w swojej gminnej bibliotece publicznej oraz przesłać jego wersję elektroniczną (format JPG) o minimalnej rozdzielczości 2400x3200 pikseli na adres mailowy organizatora konkursu: pbpulawy@onet.pl w tytule wpisując imię i nazwisko oraz nazwę konkursu.

Termin składania prac upływa 10 stycznia 2024 r. 

Warto być życzliwym i dołączyć do naszego konkursu, organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody między innymi bony do sieci salonów EMPIK.

Więcej szczegółów w REGULAMINIE.

Załącznik Rozmiar
Regulamin konkursu256.09 KB 256.09 KB