„Z życzliwością na co dzień” – powiatowy konkurs plastyczny

21-11-2023 14:02

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości. Z tej okazji Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach wraz z Centrum Rozwoju SENS Katarzyna Dorosz-Dębska ogłaszają powiatowy konkurs plastycznyZ życzliwością na co dzień”. Podejmij konkursowe wyzwanie i stwórz ilustrację pokazującą przejawy życzliwości w codziennym życiu. 
Głównym celem konkursu jest promowanie postawy życzliwości w codziennym życiu, podkreślenie wagi postawy życzliwość i jej pozytywnych efektów. Rozwijanie w młodych ludziach uważności na otaczający nas świat i innych ludzi oraz kształtowanie postawy pełnej wartości i szacunku względem innych. 

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu puławskiego w dwóch kategoriach: KLASY I-III i KLASY IV-VI.

Każdy chętny uczestnik, aby dołączyć do konkursu, musi wykonać jedną pracę plastyczną w dowolnie wybranej  technice, w formacie A4 lub A3. 

Pracę konkursową należy dostarczyć do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Puławach osobiście lub wysłać na adres: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach, ul. 6 Sierpnia 5, 24-100 Puławy; albo złożyć w swojej gminnej bibliotece publicznej

Termin składania prac upływa 10 stycznia 2024 r. 

Warto być życzliwym i dołączyć do naszego konkursu, organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody między innymi: bony do sieci salonów EMPIK.

Więcej szczegółów w REGULAMINIE.

Załącznik Rozmiar
Regulamin konkursu252.39 KB 252.39 KB